Recordaantal bezoekers Zuid-Afrika

Meer dan een miljoen WK-toeristen langs de Zuid-Afrikaanse douane

Tussen 1 juni en 1 juli 2010 bezochten meer dan 1 miljoen internationale voetbalsupporters Zuid-Afrika, zo meldde het Zuid-Afrikaanse Ministerie van Binnenlandse Zaken deze week in een persbericht.

Volgens de tellingen van het ministerie (dat poortjes bij 34 verschillende ingangen van het land - havens, landelijke grensposten en alle vluchthavens - installeerde) kwamen in een maand tijd exact 1.020 321 bezoekers uit de hele wereld naar Zuid-Afrika om het WK 2010 van dichtbij mee te maken.

"Het aantal bezoekers zal naar verwachting nog flink toenemen in de aanloop naar de halve finales en natuurlijk de finale op 11 juli", aldus een woordvoerder van het Ministerie.

All over
Onder de verschillende bezoekers waren relatief veel afkomstig van het Afrikaanse continent, waaronder inwoners van Lesotho, Zimbabwe, Mozambique, Swaziland, Botswana, Malawi en Zambia.

Onder de niet-Afrikaanse bezoekers waren met name Engelsen, Duitsers, Australiers, Brazilianen en Mexicanen. Nederlandse supporters maakten overall een relatief klein percentage uit met 'slechts' een handjevol duizend voetbalsupporters.

---

KaapstadMagazine zit er in Kaapstad altijd met z'n neus bovenop. En al helemaal op het WK. Volg ons op Twitter @kaapstadmag en houd regelmatig onze Fanpage in de gaten!

Daar vind je overigens ook foto's vanuit het Oranjefront in Durban, Oranje feestjes in Tommy’s Nederlandse sportbar en natuurlijk al onze oranje middagen op het Fan Park hier in Kaapstad.

  
 

Fri
H:16°
L:12°
Sat
H:17°
L:12°
Sun
H:19°
L:
Mon
H:21°
L:10°
Tue
H:20°
L:11°
Wed
H:25°
L:13°
Thu
H:°
L:°
Bayview GuesthouseBayview Guesthouse in Tamboerskloof

“Je thuisvoelen in Kaapstad is niet mijn doel, maar mijn filosofie”

Field & ForkRestaurant Field&Fork in Swellendam

"Met een heerlijk driegangenmenu voor R150 maak je snel vrienden"

Genadendal blog LizetLeven in de Zuid-Afrikaanse outback

Stagiaire Lizet over het bruisende studentenleven op 130km van Kaapstad

Red Bar and Grill at Park InnRed Bar & Grill Restaurant @ Park Inn ...

“Met zo’n onovertroffen oase in de CBD mag je van ons ...

Mezepoli BarMeesterlijk mediterraans @ Mezepoli ...

Griekse god(delijk)heden in Camps Bay

Greenways Hotel 9Ashton’s Restaurant @ The Greenways ...

Lunchen met Desmond Tutu en Helen Zile in de tuinen van het Greenways Hotel

Greenways hotelHet Greenways Hotel in Kaapstad

Adem in en verdwijn in de natuur om je heen in Bishopscourt

Aerial view of the Radisson Blu Waterfront Cape TownRadisson Blu Hotel in de V&A Waterfront

Ons vonnis: “Dit is het mooiste 5-sterren hotel van Kaapstad”

TRIVIA

image description

Het logo van Warwick wijngoed is gebaseerd op..

Read More
Stage Zuid-AfrikaReistipsBlog Zuid-Afrika