Spend a relaxed early evening on Long Street – tapas special from 5-7pm
Indrukwekkende Wijntours bij Waterford Wijn Estate in Stellenbosch
Geniet van de betere Zuid-Afrikaanse wijnen bij Waterford
Er zijn maar weinig toeristen in Kaapstad die de wijnlanden in Stellenbosch overslaan. Niet verwonderlijk: verzin maar eens een andere activiteit die de geneugten van alcohol op zo’n verantwoord educatieve manier weet aan te bieden. En vanuit Kaapstad kost het je nog geen drie kwartier om Stellenbosch met de auto te bereiken.
Temidden van de indrukwekkende flora en fauna in deze regio waan je je in een andere wereld. De rust en indrukwekkende natuur van Stellenbosch maakt het tot een topbestemming voor een dag- of weekendtrip. Maar dit is niet de reden dat zowel Capetonians, expats en toeristen vanuit Kaapstad koers zetten naar Stellenbosch: Het is de bron van de betere Zuid Afrikaanse wijnen.
Zowel fijnproevers als leken ontdekken deze wijnen bij Waterford Wijn Estate, waar een safari door de wijnlanden van Stellenbosch op een bijzondere manier wordt aangeboden.
Wijnsafari dwars door de Helderberg keten
Een safari-Land Rover neemt het in Stellenbosch van je over. Deze comfortabele voiture leidt je door de 120 hectare wijnlanden die Waterford rijk is, zodat je volop van het uitzicht kan genieten terwijl de hellingen van de Helderbergen voorbij glijden.
In de Kaap vind je een spectaculaire verzameling van bloemen en planten. Waterford Wijn Estate draagt haar eigen steentje bij aan het behoud van deze bonte en adembenemende collectie. Om de flora en fauna van de Blaauwklippen-vallei te behouden, gebruikt Waterford slechts de helft van hun land voor de wijnproductie.
Temidden van deze Kaapse oase schenkt Waterford de fijnere wijnen rustig voor je in. Met mate, want de wijnweetjes zijn het onthouden waard: van basiskennis tot meer gecompliceerde begrippen als ‘terroir’ en verrassende historische feitjes over de Zuid-Afrikaanse wijngeschiedenis.
Nieuwsgierig naar Waterford’s wijnsafari?
Ontdek de betere Zuid-Afrikaanse wijnen bij Waterford Wijn Estate in Stellenbosch: Sauvignon Blanc, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Kevin Arnold Shiraz en The Jem.
Een wijntour bij Waterford duurt 1,5 tot 2 uur en kost R500 per persoon. Maximaal 10 personen per tour.
Reserveren kan via email cellardoor@waterfordestate.co.za en telefonisch op 021 8805316.
---
Ook benieuwd naar de heerlijke wijnen van Waterford? Lees ons artikel over Waterford wijn estate.
The Jem 2006 is een smaakvolle wijn afkomstig van Waterford. Lees meer over The Jem.















