Kindvriendelijkheid te over bij Picasso

Paradijselijk walhalla voor ouders en kind in Kaapstad


We geven het toe: soms richt KaapstadMagazine.nl zich veel op die hotspots in Kaapstad die vooral leuk zijn voor de feestvierende, sportieve en actieve Nederlandse stagiair(e) of vakantievierende reizigers die vooral elke dag erop uit wil in Kaapstad. Daardoor kan het lijken alosf we de families, moeders en vooral kinderen soms vergeten...

Fout! We zijn altijd uit op nieuwe (of oude) plekken waar het leuk, spannend of entertainend is voor kinderen in Kaapstad. Sterker nog: we hebben een hele sectie speciaal voor dingen te doen met kinderen in Kaapstad. Voilá!

Maar van Little Picasso’s Café in Kaapstad hadden we tot op heden nog niet gehoord. Nu wel. En dat is heel fijn voor al die mama’s, papa’s, opa’s en oma’s die af en toe op zoek zijn naar nieuwe leuke plekken om hun kinderen in Kaapstad ‘uit te laten’.

Spannende uitnodigingen en opruiende teksten
Op 12 november 2010 kreeg collega Tammy – moeder van een dochter van 1,5 – een uitnodiging per mail met alleen de tekst: “‎*OPENING SOON* in Parklands, Cape Town! The fun filled family venue you have been waiting for!” Tammy slaakte abrupt een kreetje van blijdschap.  

Een uur later kwam in haar inbox de volgende boodschap binnen: “*soft play*jungle gyms*jumping castles*outside play*arts & crafts studio*movie & console games room*babies play area*wi~fi*project room*beautician*cupcake icing station*parties*fantasy playroom*restaurant... opening soon!” Het gevolg? Tammy was in alle staten.

... en op 4 januari 2011 kon Tammy met eigen ogen zien of haar extase het waard was, tijdens de opening van Little Picasso’s Café in Kaapstad.

Op die dag liep Tammy het Kaapse paradijs voor kinderen binnen. Aan alles was gedacht: een groot waterkasteel (meteen de favoriete hangout van de meeste kinderen), een kleine kinderboerderij, een zandbak, een ‘fantasy room’, een filmkamer en een babykamer. Daarnaast organiseren ze ook verschillende ‘workshops’ voor de kinderen, onder meer in tuinieren, muziek maken, koken en schilderen. Om maar een paar voorbeelden te noemen.

Binnen en buiten – winter en zomer
Dat betekent dat zowel in de winter (binnen) als op de zomerse dagen (buiten) door kinderen in Kaapstad naar hartelust gespeeld, gerend, geschreeuwd en gesloopt kan worden: Little Picasso’s Café is overal op voorbereid en lijkt overal tegen bestand. “Dat zijn we inderdaad,” lachen de trotse eigenaren Monique en Jacques Van Niekerk.

Het idee voor Little Picasso’s Café kwam bij hun op toen ze tot het besef (zelf en vanuit hun omgeving) kwamen dat er in Kaapstad een gebrek was aan plekken waar zowel ouders als kinderen het tegelijkertijd naar hun zin konden hebben. “Dat is de voornaamste opzet van Little Picasso’s Café,” leggen ze uit. En daarin zijn ze cum laude geslaagd.

“Mama, ik heb honger! Ja kind, ik ook!”
Spelen maakt hongerig en dorstig, naar spelende kinderen kijken niet minder. Little Picasso’s Café heet niet voor niets ‘Little Picasso’s Café’ – er is een restaurant bij het speelparadijs met een lekkere menukaart, zowel voor kinderen als voor volwassenen. Tip: elke tweede zaterdag van de maand kun je in Little Picasso’s Café genieten van een zeer smakelijk ontbijtbuffet!

Tammy kwam na het weekend op kantoor, all excited. Het gebeurt niet vaak dat je in Kaapstad een plek tegenkomt waar kinderen volop en voluit kunnen spelen en rondrennen, maar wat meer biedt dan bijvoorbeeld de speeltuin met toestellen in Sea Point. Het interactieve en educatieve karakter van Little Picasso’s Café is absoluut een verademing voor (groot)ouders met kinderen in Kaapstad. Aldus een uitzinnige Tammy.

Adres Little Picasso’s Café
4 Northumberland Way
Parklands
Kaapstad
+27 (0)21 557 7950

Neem contact op met Little Picasso’s Café voor meer informatie over hun events en speciale activiteiten voor kinderen! Of word lid van hun Facebook pagina.

Meer leuke plekken en activiteiten om met kinderen te ondernemen in Kaapstad? Houd onze Voor de kleintjes sectie in de gaten, net als onze rubriek Erop Uit in Kaapstad, waar ook regelmatig leuke to-do’s met kinderen in voorkomen.

Blijf op de hoogte van alle leuke nieuwtjes en events in Kaapstad via onze gratis maandelijkse nieuwsbrief of volg ons op Facebook of via Twitter

  
 

Thu
H:20°
L:13°
Fri
H:16°
L:12°
Sat
H:17°
L:12°
Sun
H:19°
L:
Mon
H:21°
L:10°
Tue
H:20°
L:11°
Wed
H:25°
L:13°
Bayview GuesthouseBayview Guesthouse in Tamboerskloof

“Je thuisvoelen in Kaapstad is niet mijn doel, maar mijn filosofie”

Field & ForkRestaurant Field&Fork in Swellendam

"Met een heerlijk driegangenmenu voor R150 maak je snel vrienden"

Genadendal blog LizetLeven in de Zuid-Afrikaanse outback

Stagiaire Lizet over het bruisende studentenleven op 130km van Kaapstad

Red Bar and Grill at Park InnRed Bar & Grill Restaurant @ Park Inn ...

“Met zo’n onovertroffen oase in de CBD mag je van ons ...

Mezepoli BarMeesterlijk mediterraans @ Mezepoli ...

Griekse god(delijk)heden in Camps Bay

Greenways Hotel 9Ashton’s Restaurant @ The Greenways ...

Lunchen met Desmond Tutu en Helen Zile in de tuinen van het Greenways Hotel

Greenways hotelHet Greenways Hotel in Kaapstad

Adem in en verdwijn in de natuur om je heen in Bishopscourt

Aerial view of the Radisson Blu Waterfront Cape TownRadisson Blu Hotel in de V&A Waterfront

Ons vonnis: “Dit is het mooiste 5-sterren hotel van Kaapstad”

Stage Zuid-AfrikaReistipsBlog Zuid-Afrika