Butterfly World in de Winelands

Vogels, Vlinders, Schorpioenen en Slangen Spotten



Het bevindt zich op een unieke locatie in de Westkaap wijnlanden, vlakbij het pittoreske plaatsje Klapmuts – heel toegankelijk voor de vele toeristen in het gebied.

Butterfly World heeft een overdekte tropische tuin ter grote van 1000 vierkante meter, waar alle vliegende exotische vlinders zich thuis voelen.

Er worden 500 – 800 cocoonen per week geïmporteerd die vervolgens hun weg vinden in de tropische tuinen.

Exotische vlinders groeien op in broedboerderijen in landen als Costa Rica, de Filippijnen, Maleisië en China.

Naast dat Butterfly World de mooiste wezens uit de wereld huisvest, is het ook een schitterende tuin bestaande uit een grote hoeveelheid aan eenden, kippen en geiten die door de kinderen gevoed kunnen worden.

Er worden steeds nieuwe ideeën geïmplementeerd in Butterfly World, zoals de Martin Filmer Spinnen Kamer en de grote leguanen kooi.

Terraria met een grote hoeveelheid aan exotische spinnen en schorpioenen neem de vele mythen en angsten rond deze achtpotige insecten weg.

De gift shop verkoopt vlinder gerelateerde items en het Jungle Leaf Cafe verzorgt lichte maaltijden en versnaperingen voor degene die een korte pauze willen inlasten.

Aangezien je ticket de gehele dag geldig is kan je na een korte thee pauze terugkeren naar de tropische tuin.

Openingstijden:
09.00 – 17.00
Maandag tot Zondag
Ook open op alle nationale vrije dagen, behalve op 25 December!

Toegangsprijzen:
R35 voor volwassenen
R20 voor kinderen onder de 3 jaar
R90 voor een familie (2 volwassenen, 2 kinderen)
R30 voor bejaarden / studenten
Groepskorting is mogelijk (Onder bepaalde voorwaarden)
Kinderen onder de 3 jaar mogen gratis naar binnen

Wil je meer weten over wat je kunt doen met de kinderen tijdens de vakanties? Neem dan een kijkje in onze speciale voor de kids sectie.

Voor je maandelijkse update over de gebeurtenissen in en rond Kaapstad, schrijf je je in voor de maandelijkse nieuwsbrief.

  
 

Thu
H:20°
L:13°
Fri
H:16°
L:12°
Sat
H:17°
L:12°
Sun
H:19°
L:
Mon
H:21°
L:10°
Tue
H:20°
L:11°
Wed
H:25°
L:13°
Bayview GuesthouseBayview Guesthouse in Tamboerskloof

“Je thuisvoelen in Kaapstad is niet mijn doel, maar mijn filosofie”

Field & ForkRestaurant Field&Fork in Swellendam

"Met een heerlijk driegangenmenu voor R150 maak je snel vrienden"

Genadendal blog LizetLeven in de Zuid-Afrikaanse outback

Stagiaire Lizet over het bruisende studentenleven op 130km van Kaapstad

Red Bar and Grill at Park InnRed Bar & Grill Restaurant @ Park Inn ...

“Met zo’n onovertroffen oase in de CBD mag je van ons ...

Mezepoli BarMeesterlijk mediterraans @ Mezepoli ...

Griekse god(delijk)heden in Camps Bay

Greenways Hotel 9Ashton’s Restaurant @ The Greenways ...

Lunchen met Desmond Tutu en Helen Zile in de tuinen van het Greenways Hotel

Greenways hotelHet Greenways Hotel in Kaapstad

Adem in en verdwijn in de natuur om je heen in Bishopscourt

Aerial view of the Radisson Blu Waterfront Cape TownRadisson Blu Hotel in de V&A Waterfront

Ons vonnis: “Dit is het mooiste 5-sterren hotel van Kaapstad”

Stage Zuid-AfrikaReistipsBlog Zuid-Afrika