Cape Town Bike Travel

Motorrijden met Cape Bike Travel

Mon - Fri | 09:00 - 18:00
Sat - Sun | On Appointment
 
+27(0) 84 606 4449
5 Somerset Road | Green Point
www.capebiketravel.com
info@capebiketravel.com
capebiketravel
capebiketravel

Motorrijden met Cape Bike Travel

Cruisin' Kaapstad op een Harley Davidson

Als je Kaapstad wilt verkennen kan dat bijvoorbeeld door met de rode sightseeing bus door het centrum te rijden, of een auto te huren. Je kunt echter ook voor de avontuurlijkere aanpak gaan. En dat doen wij vandaag. Wij gaan namelijk mee op de Harley Davidson van Cape Bike Travel.

‘Een beetje nerveus’
“Ik ga eerst de motor stabiliseren, dan mag je er op. Voeten omhoog, ga maar zitten en relax!” zegt Jörg Vogel, eigenaar van Cape Bike Travel tegen me. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Het is mijn eerste keer op een motorfiets en ik ben lichtjes uitgedrukt, ‘een beetje nerveus’.

Cape Bike Travel is het officiële verhuurbedrijf van Harley Davidson motoren in Kaapstad. Jörg biedt onder andere georganiseerde motor ritjes door Kaapstad. Hier krijg je een airport pickup en accomodatie bij, en een motor met GPS als je dat wilt. Wel zo makkelijk!
Verder kan je ook gewoon een motor huren voor een dagtripje of weekendje Kaapstad. Cape Bike Travel heeft een ‘roadside assistance’ van 24 uur per dag, je hoeft dus nooit bang te zijn dat je met pech langs de weg staat.

Maar aangezien wij zelf geen motorrijbewijs hebben, gaan we vandaag mee achterop. Want dat biedt Cape Bike Tours ook. “Het duurt meestal een minuut of vijf voordat de meeste mensen gewend zijn aan de motor” vertelt Jörg. Dat kan ik beamen, want hoe spannend het in het begin ook is, het is voornamelijk adrenaline wat ik na vijf minuten voel. Vooral het moment dat we het centrum van Kaapstad uit rijden, richting Camps Bay voelt geweldig!

Motorrijden met Cape Bike Travel is meer dan je verplaatsen
“Als je bovenop Tafelberg Road bent - onderweg naar Camps Bay - dan zie je niet alleen de zee voor je liggen. Je ruikt de pijnbomen en voelt de wind ook.” Jörg heeft gelijk, dit is echt een andere ervaring dan wanneer ik de auto genomen zou hebben. Het hangen in de bochten en de snelheid waarmee Jorg over het wegdek scheurt, maakt dit tot een echte beleving. Motorrijden met Cape Bike Travel is meer dan je verplaatsen.

Terwijl we over Camps Bay ‘cruisen’, snap ik helemaal waarom mensen een Harley-Davidson willen rijden. We zijn het centrum van de aandacht, iedereen kijkt naar ons als we voorbij komen. En als we verder rijden, knikt Jörg naar de andere motorrijders. Het voelt ineens of ik tot de subcultuur van ruige motorrijders behoor.

Als we terug zijn in Kaapstad voel ik me opgewekt, verwaaid en een beetje high van de adrenaline. Als je gaat motorrijden beleef je de tocht echt heel anders dan met de auto. Je ziet meer om je heen en de snelheid is voelbaar. Het uitzicht tijdens de bochten door de bergen langs de kusten van Kaapstad, hebben dit ritje voor mij tot een geweldige ervaring hebben gemaakt.

“Een dagje voor Hell’s Angel spelen”
“Het is leuk voor de mensen die altijd al een motor wilden. Dit is hun kans om een dagje voor Hell’s Angel te spelen.” Vertelt Jörg.
Zelf rijdt hij veel van de ritjes, maar hij heeft ook werknemers die mensen mee achterop nemen voor een dagje rondrijden door Kaapstad.
“Waarom motoren?” vragen we hem. “Waarom niet? Wat anders?” is het antwoord. “Sinds ik klein was, ben ik altijd aan het pielen geweest met motoren. En toen ik 18 werd, had ik geen geld voor een auto. Dus kocht ik een motor!”

Wil je Kaapstad dus op een avontuurlijke manier verkennen? Ga naar Cape Bike Travel. Jörg stelt dan samen een mooi plan met je op. Alles is mogelijk, van een paar uur tot een paar dagen. En je kan dus ook zelf motors huren!

De ritjes bij Jörg of een van zijn werknemers achterop starten vanaf 650 rand (ongeveer 65 euro) en lopen op tot 2200 rand voor een hele dag. Houd je meer van moderne motoren? Hij heeft ook BWM’s en Ducati’s!

Join onze Facebook groep en volg ons op Twitter. Abonneer je ook op onze gratis nieuwsbrief om altijd op de hoogte te blijven van nieuws uit en over Kaapstad en Zuid-Afrika.

Telefoon +27(0)21 434 6012

Email info@capebiketravel.com

Website www.capebiketravel.com

  
 

Events In Kaapstad
Mei 2012
ZON MAA DIN WOE DON VRY ZAT
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Avis Unogwaja ChallengeAvis Unogwaja Challenge: Cape Town to ...

A journey of inspiration

Mezepoli Greek restaurant Winter Specials at Mezepoli Meze and ...

Four weekly specials to warm the belly for winter

Kats and Kings, a musical at the Fugard TheatreKat and the Kings play at the Fugard ...

Award-winning musical set to take the stage in May

Cape PointSpend the day at Cape Point

Enjoy a family adventure in this awe-inspiring national park

Ways of Wellness kloof street | Cape Town beauty treatmentsWays of Wellness organic spa treatments

Special for CapeTownMagazine.com readers

Festa restaurant Cape TownPizza and wine special at Festa ...

Free bottle of wine with each pizza

Dear Me 11Thursday dinners at Dear Me

Supper with wine pairings

Warwick Wine Drive 2The Waterford Estate wine drive safari

Use your five senses to experience both what is inside and outside of the bottle

RicksHappy Hour at Rick’s Café Americain

Make Thursday nights in Cape Town a night to remember with these happy hour ...

Kurt SchoonraadJou Ma Se Comedy Club

Thursday’s a joke bru

Cape Good Food and Wine ShowThe Cape Town Good Food and Wine Show

Cape Town’s beloved food and wine exhibition brings in the big guns of the ...

Rafikis bar and restaurantThursday 1/2 price cocktails and beer ...

Best get your stomach lined…

Stage Zuid-AfrikaReistipsBlog Zuid-Afrika