DreamWeb maakt internationale droomverbindingen




Recordaantal bezoekers Zuid-Afrika
Meer dan een miljoen WK-toeristen langs de Zuid-Afrikaanse douane
Tussen 1 juni en 1 juli 2010 bezochten meer dan 1 miljoen internationale voetbalsupporters Zuid-Afrika, zo meldde het Zuid-Afrikaanse Ministerie van Binnenlandse Zaken deze week in een persbericht.
Volgens de tellingen van het ministerie (dat poortjes bij 34 verschillende ingangen van het land - havens, landelijke grensposten en alle vluchthavens - installeerde) kwamen in een maand tijd exact 1.020 321 bezoekers uit de hele wereld naar Zuid-Afrika om het WK 2010 van dichtbij mee te maken.
"Het aantal bezoekers zal naar verwachting nog flink toenemen in de aanloop naar de halve finales en natuurlijk de finale op 11 juli", aldus een woordvoerder van het Ministerie.
All over
Onder de verschillende bezoekers waren relatief veel afkomstig van het Afrikaanse continent, waaronder inwoners van Lesotho, Zimbabwe, Mozambique, Swaziland, Botswana, Malawi en Zambia.
Onder de niet-Afrikaanse bezoekers waren met name Engelsen, Duitsers, Australiers, Brazilianen en Mexicanen. Nederlandse supporters maakten overall een relatief klein percentage uit met 'slechts' een handjevol duizend voetbalsupporters.
---
KaapstadMagazine zit er in Kaapstad altijd met z'n neus bovenop. En al helemaal op het WK. Volg ons op Twitter @kaapstadmag en houd regelmatig onze Fanpage in de gaten!
Daar vind je overigens ook foto's vanuit het Oranjefront in Durban, Oranje feestjes in Tommy’s Nederlandse sportbar en natuurlijk al onze oranje middagen op het Fan Park hier in Kaapstad.


